Μουσικη-αγαπημενα τραγουδια!

εδω τα αγαπημενα μας τραγουδια. αρχιζω με ενα πολυ αγαπημενο μου . με παρα πολλες αναμνησεις…

Οντως αγαπημενο!
Θα το βαλω την Τεταρτη στην εκπομπη!:star_struck:

Να βαλεις και το λινκ, γιατι το ξεχασα:laughing:

www.discomaniaradio.com

den ακουγεται ηχος σε αυτο το λινκ. δεν ξερω γιατι

Ακου αν πατησεις αυτο το λινκ στο κινητο σου υπαρχει ενα μηνυμα στο σαιτ που λεει “listen now click here”. Ομως στο λαπτοπ ουτε και σε μενα βγαζει αυτο το μηνυμα γιατι ο firefox μαλλον εμποδιζει καποια cookies η κατι αλλο.

Αρα καλυτερα να μπαινετε στο www.discomania.gr kαι εκει μπορειτε να ακουσετε. Ομως αν θελετε να στειλετε μηνυμα την ωρα που κανω εκπομπη, πρεπει να μπεις στο σαιτ με τη φωτογραφια μου και να κανεις κλικ σε αυτο για να λαβω το μηνυμα

Eπισης αν μπεις στον chrome δεν υπαρχει προβλημα,
σου βγαινει και η κοκκινομαλλα και το μηνυμα που να πατησεις για να ακουσεις.

Ειναι μαλλον θεμα browser

μια σωστη ιστοσελιδα ομως παιζει με ολους τους περιηγητες. εγω με χρομ ειμαι.

Θεωρητικά ναι αλλά μπορεί κάποιος να έχει κάποιο plugin που μπλοκάρει διάφορα πράγματα, συμφωνώ οτι ενα λινκ μουσικής θα πρέπει να μην εμφανίζεται.

Συγκεκριμένα αυτο το link που λέει Listen now ειναι ενα javascript link (φαίνεται κατω αριστερά αμα βάλεις το ποντίκι πάνω στο Listen now το οποιο μπλοκάρεται απο κάποιο plugin, θα μπορούσε να είναι ένα απλό image link…

To plugin Ublock origin το μπλοκάρει, το βλέπει ως διαφήμιση κάτι τέτοιο

πραγματι. το απενεργοποιησα γιαυτην την σελιδα και τωρα ακουγεται!! ποτε εχει εκπομπη η νατ;

Τετάρτες 20.00-22.00

1 Like

Εκπομπη σε λιγο απο τις 20.00 μεχρι τις 22.00 στο http://www.discomania.gr/v2/
or www.discomaniaradio.com

εβαλα να ακουσω, και εκει που ακουγα φιλ κολινς ,ανεβασε θερμοκρασια το κειμηλιο και εσβησε ,

Ελα ρε συ…
κριμα :frowning:

Ακουω νατ,10ετια 80 ωραια,ξεκινανε οι αναμνησεις ,ημουν τηνειτζερ τοτε χαχα, το κειμηλιο του εβγαλα το καπακι απο κατω και η θερμοκρασια ειναι σταθερα στους 93

1 Like

δουλευει ο ανεμιστηρας; φυσα τον λιγο να παρει μπρος

χαχαχα χαχα παλιο λεωφορειο γυρνα την μανιβελα βρεεεεεεεε

Δώσε του λουκούμι :see_no_evil:

1 Like

Πως μπορω να στειλω μηνυμα για τραγουδι?