Είναι θέμα ψυχολογίας

Εδώ μπορούμε να βάζουμε ευχάριστα ή ουδέτερα νέα και εικόνες.

Ξεκινώ με αυτό το ωραίο βίντεο ενημέρωσης

με αυτο το κοριτσι ανετα εμενα ολη μερα σπιτι😁

1 Like

Πηγαμε για μπασκετακι σημερα καλα ηταν. Στο μπασκετ αρχικα η Ν ηταν πιο ικανη στα σουτ απο εμενα αλλα εκανα λιγη προπονηση τους 2 προηγουμενους μηνες και τωρα ειμαστε ισα ίσως να περναω και λιγο.
Δε το ειχα γραψει ποτε αλλα εχω ενα συμβολαιο με το σχολειο που εργαζεται η Ν. Ναι μπηκα με μεσω :smile: telefonvikar ειμαι δηλαδη μου τηλεφωνουν να παω οποτε εχουν αναγκη πχ αν λειπουν ατομα.
Προσεχω επιβλεπω τα παιδακια στο προαυλιο και μεσα. 4 ωρες ειναι αλλα οχι καθε μερα, οταν παρουν τηλεφωνο. Αρχικα μου ειπαν σε θελουμε 2 εβδομαδες συνεχεια χωρις να σε τηλεφωνουμε, μετα εκαναν παυση και μετα με ξανακαλουσαν μεχρι που εκλεισε το σχολειο.
Μη τα πολυλογω εκει μεσα εχει κλειστο γυμναστηριο με μπασκετες και διαφορα αλλα. Βρηκα ευκαιρια για προπονηση εκει μεσα.

Ας γραψω για το δημοτικο σχολειο τις εμπειριες μου.
Αρχικα δεν ηξερα τι να κανω, ποια ειναι τα ορια των παιδιων κλπ. Νομιζα οτι επρεπε να απαγορευονται τα παντα οπως γινεται με εμας τους ενηλικες :smile: Αλλα μεσα σε μια ωρα εμαθα οτι ειναι το αντιθετο. Τα παιδια επιτρεπεται να κανουν το οτιδηποτε γιατι μαλλον εχουν μαθει τα ορια, δηλαδη δε θα τα δεις να ξεφευγουν. Τα δημοτικα δεν εχουν καγκελα και συρματα απλα ξερουν τα ορια τους και αυτοπεριοριζονται. Μονο τα νηπιαγωγεια εχουν συρματοφρακτη.
Κατα τα αλλα το συστημαδε το παραδεχομαι, ειναι αυτο που ειναι ομως και εγω ειμαι για λιγο εδω αρα κανω την παπια και τους λεω μπραβο τι ωραια συστηματ εχετε εδω :smile:

Αυριο λεμε να βαλουμε καφε στα θερμος, να φτιαξουμε σνακ και να παμε λιγο περπατημα εδω κοντα σε ενα γηποεδο γκολφ. Κανει καλο να βγαίνουμε εξω για βολτα περπατημα ομως οχι για καφε κλπ κλπ κλπ

Αγαπημενη εκπομπη τα 2-3 τελευταια χρονια. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - Ισως να με παρεξηγησουν καποιοι αλλα ναι γελαω πολυ με αυτους τους 2. Αποψε η εκπομπη ξεκιναει με τα γεγονοτα.

1 Like

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy:

θελω να σπασω την τηλεοραση, τι ειναι αυτο ρε , αυτοι θα σε κανουν να πεθανεις χωρις αιτια δεν λενε τιποτε αλλο πιπιλα συνεχεια για τον μαλακοιο , ατιμη φαρα οι δημοσιογραφοι

Καλά! Έχεις τηλεόραση σπίτι; :joy: συγνωμη που βαζω το γέλιο αλλα ρε Μπιλ έχει κάτι κάδους απ’εξω…πανε πετα την, αν τη λυπασε βγαλε την κεραια απο το φισακι.
Δεν υπαρχει τηλεόραση πλεον. Το καλυτερο ειναι το ιντερνετ που καποιος μπορει να επιλεξει τι θα δει

Ρε συ δεν βλεπω σχεδον καθολου αλλα λογω της βροχης τωρα 2 μερες ερχομαι νωρις στο σπιτι και η χαιδω την εχει μονιμα ανοιχτη , στο ιντερνετ μονο γιουτιουμπ για αυτα που με ενδιαφερουν , αλλα στο σαλονι αναγκαστικα το αυτι παει εκει

Κάποιος δε θα ξεμείνει απο τροφή…

IMG_20200328_095958

ρε συ, με το που ειδα την φωτο νομιζα οτι καποιος με παρακολουθει χαχα, ειδα το κυπαρισι και νομιζα οτι ειναι τραβηγμενη απο αλλη γωνια και πιο μακρυα20200328_110103

έχουμε βαλει κρυφή καμερα

Ενα ωραίο άρθρο για την ψυχική υγεία τωρα με τον πουστοϊό, μιλάει ο Τσιόδρας.

αυτα τα συμπτωματα ειναι χειροτερα απο τον ιο, θα σε συντροφευουν σε ολη σου την ζωη, αν προσβληθεις απο τον ιο το πολυ πολυ να τα τιναξεις και να γλυτωσεις απο ολα αυτα😁

EUQ8pJYXgAIKF-P

1 Like

EUPK8hCXYAEoR_w

1 Like

ΚΑΗΚΑΜΕ, ας μας δινουν ολους μιαμιση χιλιαδα ευρα τον μηνα να κατσουμε, τοσα θα βγαζαμε απο την δουλεια

40-5e6f9c4f5b458__700

21-5e6f8617e8664__700

1-5e68d91507945__700

1 Like